www.ecosvit.net
впровадження систем на альтернативних джерелах енергії
телефони для довідок:
(098) 036-25-35
Освітлення спортивних майданчиків, стадіонів та спортивних залів - 01.11.2019 20:39

Компанія ТОВ "КУА"ЕКОЦЕНТР" пропонує комплекс послуг з проектування освітлення спортивних майданчиків, залів, тенісних кортів, футбольних полів та інших спортивних споруд. Ми пропонуємо тільки якісне освітлюване обладнання.
 
Освітлення багатоцільових спортивних майданчиків має враховувати особливості всіх видів спорту, якими на них займатимуться. Крім того, освітлення має бути рівномірне, достатньо інтенсивне, але при цьому не засліплювати спортсменів і глядачів і не спричиняти «світлове забруднення».
 
Приємна атмосфера та хороша видимість допомагають гравцям грати краще. Вболівальники відчувають себе як удома та повертаються сюди знову й знову. Світлодіодне освітлення знижує споживання енергії, зводить до мінімуму потрапляння світла в глядачів і дозволяє гравцям відстежувати повну траєкторію м'яча.
 
Освітлення футбольних полів та тенісних кортів
Основним варіантом освітлення невеликих футбольних полів, розміром 42х22 м та тенісних кортів є правильно спроектоване рішення, що створює високий контраст м'яча з фоном і надає найменшу сліпучу дію на гравців. Прожектори розташовуються на опорах встановлених уздовж довгих сторін футбольного поля або корту, за напрямком світла. При цьму використовуємо сучасні ефективні світлодіодні світильники розроблені нашими спеціалістами, в яких використовуються світлодіоди з яскравістю 200 Лм/Вт.

Потреба в освітленні полів, на яких люди грають у вільний час, час для відпочинку, де нема необхідності в телетрансляції, рівень освітлення буде гірше, чим при телетрансляції, але якість спортивного освітлення все-таки повинно відповідати наступним вимогам: рівномірність освітлення, зоровий комфорт, мінімальна шкода для прилеглих обєктів, особливо в житлових районах.
 
Освітлення стадіонів
Стадіони - це масивні вуличні споруди, побудовані для того, щоб якомога краще показати футбол всім глядачам. Від гри у футбол глядачі повинні отримати задоволення, а це і відповідне освітлення у вечірній час. Нічна гра - це дуже складне завдання, так як ми повинні забезпечити достатнє якісне освітлення стадіону. 
Освітлення футбольного поля вимагає рівномірності. Цього ефекту досягають, розмістивши світлодіодні прожектори уздовж футбольного поля на козирках над трибунами або на мачтах.
 
При підготовці освітлення стадіонів необхідно врахувати наступні фактори: освітлення гравців і глядачів повинно бути таким, щоб не шкодило зору. Необхідно створити такі умови, щоб не було осліплення ні гравців, ні глядачів.
 
Освітлення спортзалу
Освітлення спортзалів унікальне тим, що приміщення призначене для багатьох видів спорту. Перш за все, потрібно відштовхуватися від технічних характеристик приміщення. Виконати освітлення спортзалу можна світлодіодними прожекторами спрямованими зі сторін, або по центру змонтувати LED світильники для високих прольотів, які використовують в промисловому освітленні.
 
З нами спортивне світлодіодне освітлення є:
  • Захоплюючим та динамічним;
  • Безпечним, практичним і доступним;
  • Простим в придбанні, установці і експлуатації;
  • Економічно обґрунтованим та ефективним.
 


0.018406867980957